Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Elina Duni, Eda Zari, Linda Rukaj, Vlashent Sata & Shpat Deda - Lum Lumi I Lire!  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/09/2018

2018-09-19T19:16:54

Më Shumë Nga

Eda Zari

Më Shumë Nga

Linda Rukaj

Më Shumë Nga

Vlashent Sata

Më Shumë Nga

Shpat DedaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lum Lumi I Lire!" kënduar nga Elina Duni, Eda Zari, Linda Rukaj, Vlashent Sata & Shpat Deda.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Elina Duni, Eda Zari, Linda Rukaj, Vlashent Sata & Shpat Deda i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Elina Duni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet