Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Elita 5 - A Mban Mend
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Mban Mend".
3. Video është e këngës "A Mban Mend", por nuk këndohet nga Elita 5.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Elita 5 - A Mban Mend Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

06/10/2015

2015-10-06T19:31:36+01:00A mban mend e dashur ti,
kur me flisje per dashurine.
Me thoje se jam boem per ty,
i lindur veç per dashurine.

Por shpejt kaloi çdo gje,
gjeti tjetrin perqafim.
çdo gje ne mes neve,
mbeti vetem si kujtim.

Por shpejt kaloi çdo gje,
gjeti tjetrin perqafim.
Ne buzet e tu shenohet,
edhe nje nenshkrim

A mban mend e dashur ti,
kur me flisje per dashurine.
Me thoje se jam boem per ty,
i lindur veç per dashurine.
(4 here)


Ky tekst u dërgua nga Mine-em
Më Shumë Këngë Nga Elita 5:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë