Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elita 5 - Erresira Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  10Rri i lagur ne et' shi
I vetmuar ne erresire
E i kujtoj ata sy
Qe dikur ishin te mi

(refren)
Mua terri me kaptoi
Edhe shpirtin ma rrafshoi
Ajo veten se kuptoi
Dhe per mua jo s'mendoi
(2 here)

Jeta ime morri fund
Dhe e di se s'kam vdek' un
A thua dikush do t'vajtoje
Kur t'vij dita te m'kujtojne

(Refreni 4 here)


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/12/1990


Më Shumë Këngë Nga Elita 5:


Komente 0


Elita 5 - Erresira
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Erresira".
3. Video është e këngës "Erresira", por nuk këndohet nga Elita 5.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.