A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Elita Reçi - E Vogla E Nones


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/01/2019

2019-01-10T18:00:09

Muzika:

Edi Balili

Teksti:

Armand Trebicka


Me nji djale kam ra n’dashni
Zemren time e ka ai
Une e vogel jam ala
Se prej nones kurre s’jam nda

Thone per gocen vjen kjo dite
Me lon shpin qe e ka rrit
Sot me te bardha un jam nis
Si zambaku i bukurise

Ref.:
Drite e diellit, drite e hones
Jam e vogla e vogla e nones
C’ka ti boj djalit qe du
E sma bon zemra me u largu

Prit o cun mos u nxito
Nuk te thash as po as jo
S’bohet nomi per nje dite
Nuk do presesh sa ke prit

Thone per gocen vjen kjo dite
Me lon shpin qe e ka rrit
Sot me t’bardha un jam nis
Si zambaku i bukurise

Ref.:
Drite e diellit, drite e hones
Jam e vogla e vogla e nones
C’ka ti boj djalit qe du
E sma bon zemra me u largu


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019