Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eliza Hoxha - Te Dua Veq Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  15

Teksti:

Eliza Hoxha

Muzika & Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Video Produksioni:

Pixels Production

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 10

Komente

Asnjë Koment

14/01/2011

2011-01-14T11:02:14+00:00Pse e mundon veten, pergjigjen qe kerkon tek vetja jote e ke, pse s'ja pranon vetes gjithqka qe deshiron vetem tek une e gjen, mos degjo te tjeret, degjoje zemren ajo kurre nuk te genjen

Se kuptoj cka pret me teper me beso ste duhet tjeter
eja dhe me merr ne kete cast

Te dua veqty, me beso
Te dua veq ty, mos harro
Veq edhe nje jete ta jetoj
Te dua veq ty pergjithmon uuuuu

Cfare te bej me thuaj si te ze une vend n'zemren tende si ta pushtoj
vetem nje gje dua gjithcka qe jam gjithcka qe kam vetem ty t'i dhuroj
s'eshte vetem per mua asnjeri...,, ta thote jo jo kurre nuk guxonn

Se kuptoj cka pret me teper me beso ste duhet tjeter
eja dhe me merr ne kete cast

Te dua veq ty, me beso
Te dua veq ty, mos harro
Veq edhe nje jete ta jetoj
Te dua veq ty pergjithmon uuu

tum tum tararara,tum tum tararara,tum tum tararara,...

Vec ty te dua, vec ty te dua, vec ty te dua vetem ty
Vec ty te dua, vec ty te dua, vec ty te dua vetem ty
Vec ty te dua, vec ty te dua, vec ty te dua vetem ty
Vec ty te dua, vec ty te dua, vec ty te dua vetem ty, vetem ty, vetem ty vetem ty vetem vetem vetem tyy, vetem ty vetem ty...

Te dua vec ty, me beso
Te dua vec ty, mos harro
Vec edhe nje jete ta jetoj
Te dua vec ty pergjithmone (2)
uuuhhheeeuuu
tum tum tararara,tum tum tararara,tum tum tararara,tum tum tararara


Ky tekst u dërgua nga Xatte   vivakosova
Më Shumë Këngë Nga Eliza Hoxha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet