Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elma Halili - Dashuria Me Nje Shikim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Dashuria me nje shikim
Vazhdon me nje buzeqeshje
Zmadhohet o me nje puthje
Perfundon ne pika lot x2

Ref...x2
Unazen e dikujt tjeter
Ne gisht une po e mbaj
Sa here une qe e shikoj
Me lot per ty po qaj

Pa ty s'mundem jo te rrij
Se jeta me behet hi
Pa ty varri s'me pranon
Zemra vetem ty te don x2

Ref...x2
Unazen e dikujt tjeter
Ne gisht une po e mbaj
Sa here une qe e shikoj
Me lot per ty po qaj

...

Ref...x2
Unazen e dikujt tjeter
Ne gisht une po e mbaj
Sa here une qe e shikoj
Me lot per ty po qaj


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiElma Halili
Publikimi: 12/02/2011
Video Produksioni: Shqipja Master


Elma Halili - Dashuria Me Nje Shikim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria Me Nje Shikim".
3. Video është e këngës "Dashuria Me Nje Shikim", por nuk këndohet nga Elma Halili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elma Halili:


Komente 0