Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elsa Fazlija - Ike Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  10

Me pate thene se jeta jote une jam
Pate premtuar , jo jo tjeter nuk ka
Gjithcka u thye kur ajo hyri mes neve…oooo noooo…

E une mendova do ta perballojme
Se dashuria gjithcka mbijeton
Paskam gabuar se s’te paskam njohur, ty aspak

Por kam nevoje ta dijsh…

Se te desha me t’vertete
Tash me s’ka kuptim ta them
Ike ti me tjetren, ike ti, pse ike ti, pse…

Ty, sa te desha une vertete
Eshte e kot tani ta them
Ike ti me tjetren, ike ti, pse ike ti, pse…

Me vjen inat, dhe sot kur une e mendoj
Se meriton ti as kete kenge ta kendoj
Por me beso, se nuk ndryshon asgje mes neve…oh noooo

Vec nje mesim mesova une nga ti
Se jeta t’sjellka t’tjera dashuri
Dhe nuk pendohem tash qe ti ke ikur, jo aspak
Vec kam nevoje ta dijsh…

Se te desha me t’vertete
Tash me s’ka kuptim ta them
Ike ti me tjetren, ike ti, pse ike ti, pse…

Ty, sa te desha une vertete
Eshte e kot tani ta them
Ike ti me tjetren, ike ti, pse ike ti, pse…


Elsa Fazlija - Ike Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ike Ti".
3. Video është e këngës "Ike Ti", por nuk këndohet nga Elsa Fazlija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elsa Fazlija:


Komente 0