Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eltina Minarolli - Ti Më Ke Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Kur dielli sytë ti prek
në ditët kur ti vjen tek unë
mendimet mos i fsheh
më pranë, ti më ke

E sjell era magjinë
më puth në ëndërrime
të shoh unë ty dhe qesh
e di unë, ti më ke

Ref.
Zemrën time ma rrëmbe
Sekret mua mi rrëfe
Je ëndërr e vjetër dhe e re
"Ti je!", më the...

lalalalaaa...Publikimi: 14/12/2019
Muzika: Eltina Minarolli
Teksti: Dea Strica


Më Shumë Këngë Nga Eltina Minarolli:


Komente 0


Eltina Minarolli - Ti Më Ke
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Më Ke".
3. Video është e këngës "Ti Më Ke", por nuk këndohet nga Eltina Minarolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.