Elvana Gjata

Vetëm Zoti E Di ➡ Nur Gott Weiss

 Shqip ➡  Gjermanisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Anm


Vetëm Zoti E Di

Sa te dua kurr nuk ta kam then
sa te dua vetem Zoti ta di
sa te dua kurr nuk do ta them
sa te dua jo nuk e di

O jeta ime o shpirti im
o ndjenja ime te dua ty
ti jeta ime ti shpirti im
sa te dua sa të dua vetem Zoti e din(2X)

Sa te dua kurr nuk ta kam then
sa te dua vetem Zoti ta di
sa te dua kurr nuk do ta them
sa te dua jo nuk e di

O jeta ime o shpirti im
o ndjenja ime te dua ty
ti jeta ime ti shpirti im
sa te dua sa te dua vetem Zoti e din...


Nur Gott Weiss

Wie sehr ich dich liebe, habe ich dir nie gesagt
Wie sehr ich dich liebe, soll nur Gott wissen
Wie sehr ich dich liebe, werde ich dir nie sagen
Wie sehr ich dich liebe.. Nein, ich weiss es selber nicht*
Oh mein Leben.. Oh meine Seele
Oh mein Gefühl*, Ich liebe dich
Du mein Leben.. Du meine Seele
Nur Gott weiss, wie sehr ich dich liebe

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019