A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elvana Gjata

A Ke Ti Zemër ➡ Hast Du Ein Herz?

 Shqip ➡  Gjermanisht
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Fatbardha


A Ke Ti Zemër

A ke ti zemër? zemër...
të duash një femër? femër... (A ke ti? A ke ti?)

E di... s'jemi njësoj
sado që të them unë
S'mundem më jo
Mos më dëgjo!
E di... unë i kuptoj gabimet e mia...
por ti jo nuk më beson.

REF:
A ke ti zemër? zemër...
të duash një femër? femër... (A ke ti? A ke ti?)
Kur ajo për ty ndryshon.
A ke ti zemër? zemër...
të duash një femër? femër... (A ke ti? A ke ti?)
Kur ajo veç ty të do.

E di... jemi njësoj
Jo, as ti nuk mundesh
asnjë minutë të më harrosh.
E di... unë i kuptoj gabimet e mia...
por ti jo nuk më beson.

REF:
A ke ti zemër? zemër...
të duash një femër? femër... (A ke ti? A ke ti?)
Kur ajo për ty ndryshon.
A ke ti zemër? zemër...
të duash një femër? femër... (A ke ti? A ke ti?)
Kur ajo veç ty të do.


Hast Du Ein Herz?

Hast du ein Herz? Herz...
Um eine Frau zu lieben? lieben...(Hast du? Hast du?)

Ich weiß...wir sind nicht gleich
Egal was ich sage
Ich kann nicht mehr
Hör mir nicht zu!
Ich weiß...Ich akzeptiere meine Fehler...
Aber du glaubst mir nicht.

Ref:
Hast du ein Herz? Herz
Um eine Frau zu lieben? lieben...(Hast du? Hast du?)
Wenn sie sich für dich ändert.
Hast du ein Herz? Herz
Um eine Frau zu lieben? lieben...(Hast du? Hast du?)
Wenn sie nur dich liebt.

Ich weiß...wir sind gleich
Nein, auch du kannst mich
nicht eine Minute vergessen.
Ich weiß...Ich akzeptiere meine Fehler...
Aber du glaubst mir nicht.

Ref:
Hast du ein Herz? Herz
Um eine Frau zu lieben? lieben...(Hast du? Hast du?)
Wenn sie sich für dich ändert.
Hast du ein Herz? Herz
Um eine Frau zu lieben? lieben...(Hast du? Hast du?)
Wenn sie nur dich liebt.

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019