A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Elvana Gjata - Të Kam Xhan


Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  26

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/11/2005

2005-11-11T00:00:00

Music, Lyrics & Arrangement:

Flori Mumajesi

Song from the album:

"Hiti '06"

Song from the album:

"Mames"

Participating in

Kënga Magjike 2005


Nuk mundem të t'harroj
të vi e të kërkoj
ku je se di
të flas e s'më dëgjon
një puthje po shijon
s'jam unë ajo

Ti ndoshta se kupton
asgjë nuk më pengon
të ndjej nuk di
a më beson je një
në një milion
e di e di e di

ref(2x)
Amane o haman të kam
shpirt e të kam xhan
amane oh aman jo si ty
tjetër nuk kam

Nuk mundem të t'harroj
të vi e të kërkoj
ku je se di
të flas e s'më dëgjon
një puthje po shijon
s'jam unë ajo

ref(4x)
Amane o haman të kam
shpirt e të kam xhan
amane oh aman jo si ty
tjetër nuk kam


Lyrics submited by Florinda   Annonim
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019