A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Elvana Gjata - Vetem Zoti E Di


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  20

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/01/2005

2005-01-21T00:00:00

Song from the album:

"Mames"

Participating in

Kënga Magjike 2004
Sa te dua kurr nuk ta kam then
sa te dua vetem Zoti ta di
sa te dua kurr nuk do ta them
sa te dua jo nuk e di

O jeta ime o shpirti im
o ndjenja ime te dua ty
ti jeta ime ti shpirti im
sa te dua sa të dua vetem Zoti e din(2X)

Sa te dua kurr nuk ta kam then
sa te dua vetem Zoti ta di
sa te dua kurr nuk do ta them
sa te dua jo nuk e di

O jeta ime o shpirti im
o ndjenja ime te dua ty
ti jeta ime ti shpirti im
sa te dua sa te dua vetem Zoti e din...


Lyrics submited by  ariana
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018