A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Elvana Gjata - Si Unë


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  78

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2013

2013-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Acoustic Live Sessions Ep"
I beja qefin vetes
dhe mendoja se me doje ti,
per ty u marrosa un.
Si nje kujtim ti mbete
e venitun jam tani
bosh, do mbetet shpirti im

REF. x2:
si une, si une
zemra ka met plas
dashni nuk ke me pas
edhe ti

E kujtoj un veten
si e çmendur vija tek ti
me merrej fryma, me dridhej trrupi
un e di...
si nje kujtim do mbetesh
i embel dhe i hidhur, ti
qe urreja dhe kam dashur me gjith shpirt

REF. x2:
si une, si une
zemra ka met plas
dashni nuk ke me pas
edhe ti

...zemra ka met plas
dashni nuk ke me pas
edhe ti


Lyrics submited by Fatjona Rogovae-Cards (1)

U krijua nga Alda 2018-02-13 15:27:59
Zemra ka met plas
Dashni nuk ke me pas
Edhe ti

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019