Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elvana Gjata - Si Na Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  15

Si na, si na
Kurrë s'ka pas as ka me pas
Si na, si na

Si na, si na
Kurrë s'është dasht as ka mu dasht
Si na, si na

Bonnie edhe Clyde o shumë pak
Amo n'story-in tonë ne patëm fat
Kurrë më shumë se sonte s'të kam dasht
Sa kom rreziku me t'pas ty ngat

T'thojsha diell
M'thojshe han
A kujton, sytë tanë ça patën than?

T'thojsha diell
M'thojshe han
Ti je dritë që sytë e mi e panë

Si na, si na
Kurrë s'ka pas as ka me pas
Si na, si na
Si na, si na

Si na, si na
Kurrë s'është dasht as ka mu dasht
Si na, si na
Si na, si na


Ky tekst u dërgua nga nipçjaElvana Gjata
Renditja: Top 200
Publikimi: 07/05/2023


Elvana Gjata - Si Na
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Na".
3. Video është e këngës "Si Na", por nuk këndohet nga Elvana Gjata.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elvana Gjata:


Komente 1