TEKSTESHQIP

Elvana Gjata
A M'don
Lyrics

Alele uhh Alele
Alele nuk duroj më..
Rahat shpirti nuk më fle (x2)
Po du me dit a po m'don më..

A ki ça me thonë? (x4)
Nanana

Uh a bën ty me t'fol
a bën me tho
se shumë ti po m’mungon
Nuk e di se ça kom bo
Për mos me m'dasht
e mos me fol..
A bon ty me thonë se se nuk vjen ndoshta dhe gabon..
Ku me dit ndoshta gabon..Love..

Alele uhh Alele
Alele nuk duroj më..
Rahat shpirti nuk më fle
Po du me dit a po m'don..

A ki ça me thone..
A ki ça me thonë ma vonë..
Une me ty jom still in Love
E ti shumë mirë e di
Unë me ty jom still in Love
E ti e di..

Uh a bën ty me t'fol
a bën me thonë
se shumë ti po mungon
Nuk e di se ça kom bo
Për mos me m'dasht
e mos me fol..
A bon ty me të tho se se nuk vjen ndoshta dhe gabon..
Ku me dit ndoshta gabon..Love.

DËRGOI:
INFO
Më datë 8 Gusht 2019, Elvana Gjata publikon videoklipin "A M'don".
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200