TEKSTESHQIP

Elvana Gjata
Pak
Lyrics

I kerkon te tjeret fajet
Fajet vet i ki por smunesh ti me pranu
Nga nje fjal dhe jeta ndahet
Por ne shpirt njesoj ndjenja ka me t'vazhdu

E din ti jeta ku esht e verteta
Por sun e thuuu
E gjat o jeta, del e vertetaA
E kam per ty nje fjal aaaal
Sonte te them tyyy oooo

Pak si teper von t ka ra nmen per mu
E tu ka kujtu sa tkom dashuru
O jete jem u bo pak problem
E di emrin tem ki me majt n'men

ki me majt n'men

Se kur jom larg e din
Mendjen kam tek ti
Qaj e qesh si fëmijë
Natë e ditë, natë e ditë
Kom mе t’harru po folin
Kadal e kadal
E ti, dashnia ime
Po don me ta faaal

E din ti jeta ku esht e verteta
Por sun e thuuu
E gjat o jeta, del e vertetaA
E kam per ty nje fjal aaaal
Sonte te them tyyy oooo

Pak si teper von t ka ra nmen per mu
E tu ka kujtu sa tkom dashuru
O jete jem u bo pak problem
E di emrin tem ki me majt n'men

ki me majt n'men

Pak si teper von t ka ra nmen per mu
E tu ka kujtu sa tkom dashuru
O jete jem u bo pak problem
E di emrin tem ki me majt n'men 2X

DËRGOI:
INFO
Më datë 28 Korrik 2023, Elvana Gjata publikon videoklipin "Pak". Muzika e këngës vjen si bashkëpunim nga Elvana Gjata & Unik Beatz, teksa teksti u shkrua nga vetë Elvana Gjata. Videoklipi u prodhua nga Supercut, ndërsa produksioni audio u realizua nga Unik Beatz.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200