Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ema Qazimi - Rinia E Njerëzve Të Mi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Është një këngë në veten time
shkoj e vij me të në punë
më del dita më e bukur,
kur atë e kam në buzë

Moj rini, rinia ime
moj e bukura rini
gjithmonë yti do të mbetem
kënga ime je ti...

Rendin vitet plot me vrull
ato nuk kthehen pas
Njeriu vec nje moshe
ate te zemres ka

Brezat ikin e do te vine
pas njeri tjetrit
rinia ime eshte
kudo mes njerzish


Ky tekst u dërgua nga Alma Bezhani


Nuk kemi video për këtë këngë.
Ema Qazimi - Rinia E Njerëzve Të Mi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rinia E Njerëzve Të Mi".
3. Video është e këngës "Rinia E Njerëzve Të Mi", por nuk këndohet nga Ema Qazimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ema Qazimi:


Komente 0