Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ema Qazimi & Ershela Bogdani - Ikin Stinet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 1999

Komente

Asnjë Koment

01/11/1999

1999-10-31T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ikin Stinet" kënduar nga Ema Qazimi & Ershela Bogdani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ema Qazimi & Ershela Bogdani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ema Qazimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet