Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ema Qazimi - Ditëlindja Dhe Deti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Trendeline Dhe Kenge"

Komente

Asnjë Koment

10/05/2008

2008-05-10T15:25:01+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ditëlindja Dhe Deti" kënduar nga Ema Qazimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ema Qazimi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ema Qazimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet