Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emi Loca - Nishani Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

refren
Sa e mir me je o rrush
Me atë nishan mbi buz
Mos mboj naze lalit
fiksim ta kam nishanin
her 2
Sa e mir me je o rrush
Me atë nishan mbi buz
Mos mboj naze lalit
fiksim ta kam nishanin

strofa

jepma vetem nje mundesi
të tregoj sa shum te du
sa fjal kam pa then per ty
per ato syt e tu

refren
Sa e mir me je o rrush
Me atë nishan mbi buz
Mos mboj naze lalit
fiksim ta kam nishanin
her 2
Sa e mir me je o rrush
Me atë nishan mbi buz
Mos mboj naze lalit
fiksim ta kam nishanin


Ky tekst u dërgua nga ALEmi Loca
Publikimi: 01/09/2021
Muzika: Zani Loca
Teksti: Aldi Loca
Orkestrimi: Samuel Kodra
Video Produksioni: TheDirectorEXH
Solo: Zani Loca


Emi Loca - Nishani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nishani".
3. Video është e këngës "Nishani", por nuk këndohet nga Emi Loca.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Emi Loca:


Komente 0