Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emine Toska - Ne Te Dy  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Video Produksioni:

Bleri Production

Komente

Asnjë Koment

25/01/2016

2016-01-25T17:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Te Dy" kënduar nga Emine Toska.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Emine Toska i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Orjola Xhemollari - Ne Te Dy

nje fjala jote
nje perqafim

gjithmone i ngrohte
eshte per shpirtin tim

mos me ler vetem
asnje sekond

asnje moment
pa ty s'mund te jetoj

pararefren 4x:

jam e e jotja jotja jam

Refreni 2x:

Hey, kam enderruar per kete dite
ti se di sa shume kam prit
te jemi vec ne te dy
asnje tjeter mes nesh
me nuk mund te pres...

Ledian Huna - Ne Te Dy

Ne ender te shoh te ngjitur pas meje
S'gjej dot fjale te ta shpjegoj
Ky malli qe vret kujtimet mi zgjon
Jam i lodhur nga kjo jete

Dua t'jem me ty ne kte moment
Drejt teje te vi
Dua t'jem atje ne pafundesi
Pa ty jo smund te rri

REF:Perjetesine me ty ta ndaj
N'krahet e mia do te mbaj
Dua t'fluturoj me ty
T'jemi bashke "NE TE DY" 2X

Refuzoj te zgjohem nga kjo ender
Qe me sjell kaq prane tek ti
Nuk dua te shuhet kjo ndjenje kaq e bukur
Ky emocion kjo melodi

Dua t'jem me ty ne kte moment
Drejt teje te vi
Dua t'jem atje ne pafundesi
Pa ty jo smund te rri

REF:Perjetesine me ty ta ndaj
N'krahet e mia do te mbaj
Dua t'fluturoj me ty
T'jemi bashke "NE TE DY" 2X

Rakipe Karaj - Ne Te Dy

u futa nen nje pjeshke, rrjedh nje krua, ...

ref.
duhemi ne te dy
le ta di gjithe fshati
te pelcasin shkeset nga inati
...

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Emine Toska:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet