Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Emir - Sum Harron Ti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sum Harron Ti".
3. Video është e këngës "Sum Harron Ti", por nuk këndohet nga Emir.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Emir - Sum Harron Ti  (Feat. Lannex)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Lannex

29/07/2012

2012-07-29T19:10:58+00:00Reff
Kudo qe shkon ti nk um harron ti per mu mendon ti se mu em do ti

Minutat kalojn e per ty nuk ndryshojn edhe vitet tona shkoj syte e tu lot perfundojn fotografit i ruan ne dhe vetmi i vuan emrin time ne zemer e ke te shkruar me ke ne mendje gjithmon ne mendje se un tbej me ndje ti mu mir em njeh kalendarin shikon ditet po i vajton per mu sot kallxon per mu sot kallxon
Reff
Kudo qe shkon ti nk um harron ti per mu mendon ti se mu em do ti

Nuk mendonve qe je vet e kom me te mungu apet zemra jote kerkon ndihm amo asnjo jo spo te nin okej tash mallkoje veten tlutem mu mos ma prish jeten une ma e kam gjet tjetren ti mund me lexu vec letren se dikur je kon jemja e per ty ka fol vec ndjenja edhe gjaku neper vena vetem per ty ka rrjedh ne vena se per mu je kon njo fytyren tande ma nk po e shoh se ty ndoshta ma nuk te njoh hej baby me fal se spo te du ma
Reff
Kudo qe shkon ti nk um harron ti per mu mendon ti se mu em do ti


Ky tekst u dërgua nga Griseldi
Më Shumë Këngë Nga Emir:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet