Më mbaj mend (për 1 muaj)


Emira Ademi - Luaj Luaj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Teksti:

Avni Qahili

Muzika & Orkestrimi:

Ocko Vasilkovski

Këngë e albumit:

"Temperament"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00Sikur jam mesuar ne jete
Te jem e adhuruar
Dhe skam ditur
Qfare eshte vuajtja deri tani
Sikur jam mesuar
Te ma adhurojn zemren
me dy duar
mirepo kjo gje
nuk po me ndodh
edhe me ty

Une kshtu nuk jam mesu
dikush me lujt me mu
kurr skam duru

Une kshtu nuk jam mesu
dikush me lujt me mu
kurr skam duru

Ref : 2x
Luaj luaj ti
Me te tjera luaj
Me mua ske mujt
Sdua te vuaj

Sikur jam mesuar
Djemt te ngasin pas mua
Dhe te me thojn
Loqka jeme je ti

Sikur jam mesuar
Veq me fjalen te dua
Kete gje asnjehere
Sa ndegjova nga ti

Une kshtu nuk jam mesu
dikush me lujt me mu
kurr skam duru

Une kshtu nuk jam mesu
dikush me lujt me mu
kurr skam duru

Ref :5 x
Luaj luaj ti
Me te tjera luaj
Me mua ske mujt
Sdua te vuaj


Më Shumë Këngë Nga Emira Ademi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet