Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emira Ademi - Ti Je Mbret Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Ti je mbreti i zemres time
dhe ne te ti dirigjon si do
s'mund te thot jo zemra ime
andaj kurr mos e lendo.

Ti je dita ne kto syte e mi
ti je nata qe me fal gjum
ti je shpresa e jetes time
ti je çdo gje dhe fund.

REF:
Vazo me lule t’kam mbi tavolin
arom plot je ti o shpirti im,
sundo pushto dhe beri ti krejt
sepse ti per mua je mbret (2x)

Per ty shkrova poezi
thurra endrra dhe shum melodi
per ty bera dhe çka s’munda
se te dua vetem ty.

Ti je dita ne kto syte e mi
ti je nata qe me fal gjum
ti je shpresa e jetes time
ti je çdo gje dhe fund.
REF:
Vazo me lule t’kam mbi tavolin
arom plot je ti o shpirti im,
sundo pushto dhe beri ti krejt
sepse ti per mua je mbret (4x)


Ky tekst u dërgua nga trimiEmira Ademi
Publikimi: 01/12/2005
Festivali: Top Fest 3
Muzika: Ocko Vasilkovski
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski


Emira Ademi - Ti Je Mbret
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Mbret".
3. Video është e këngës "Ti Je Mbret", por nuk këndohet nga Emira Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Emira Ademi:


Komente 0