Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emmy - Let It Play Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

ouu ouu oo emmy ee

Mund te ndihen rrahjet
zhurma zemra s'flet
Vetem ti me vjen ne ndihme
muzika e di çfare (Let it play)

nese ti sherim me gjen
do te kthehem pas tek ti
sa normale mund te jete
po te bie ne dashuri
nje mije njerez jane per ne
do ta merrni shpirtin tim
tani loti nuk me del
jam e çmendur per muzike

une po vi ktu vet i 3-ti
nese ke shoqe merri me veti
merri te tana dhe hade me vrap
B B B B2N'ni n'club
fikini dritat e qoje volumin
hapini birrat dhe çojeni fundin
(On two step) bani 2 hapa
une jom mbrapa trupin ta kapa
Vajzat i kena ma t'bukra se Xhemi
Njsna prej tyre, me mus eshte ketu Emmy
veshjen levizjet i ke provokuese
tana kto gjanat i ke programuese
e ke dit qe do dalesh me mu se
çdo sekond ti n'telefon ti mthu se:
LET IT PLAY
Hajde bertasim te tan D.J.


Ky tekst u dërgua nga EmmaEmmy
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2009
Festivali: Zhurma Show 2009


Emmy - Let It Play
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Let It Play".
3. Video është e këngës "Let It Play", por nuk këndohet nga Emmy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Emmy:


Komente 0