Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emmy - Luaj Sonte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Vere e nxeht cmendem nga djelli
Me duhesh ti naten ta djegim
Nuk e di sepse kaq sum sot te dua
Te dua te dua vallzo me mua

Leri pas inate dhe vaje
Per ty do vdes vallzoj e me ngjan
Vetem per ne kjo nate tropikale
Dhe yjet jan deshmimtare per ne

Ref:
Luaj se un kam naze
Luaj mos pyt per vaje
Luaj se un te dua
Luaj ti sot me mua (x2)

Vere e nxeht cmendem nga djelli
Me duhesh ti naten ta djegim
Nuk e di sepse kaq sum sot te dua
Te dua te dua vallzo me mua

Leri pas inate dhe vaje
Per ty do vdes vallzoj e me ngjan
Vetem per ne kjo nate tropikale
Dhe yjet jan deshmimtare per ne

Vere e nxeht cmendem nga djelli
Me duhesh ti naten ta djegim
Nuk e di sepse kaq sum sot te dua
Te dua te dua vallzo me mua

Leri pas inate dhe vaje
Per ty do vdes vallzoj e me ngjan
Vetem per ne kjo nate tropikale
Dhe yjet jan deshmimtare per ne

Ref:
Luaj se un kam naze
Luaj mos pyt per vaje
Luaj se un te dua
Luaj ti sot me mua (x2)


Ky tekst u dërgua nga  McOniEmmy
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2008
Teksti: Rozana Radi
Muz & Ork: Fred Tase


Emmy - Luaj Sonte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luaj Sonte".
3. Video është e këngës "Luaj Sonte", por nuk këndohet nga Emmy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Emmy:


Komente 0