Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enca - Mwah Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  26Pare me nejt me MWAH
Adrenalin edhe MWAH
Weed n makin me MWAH
Kur ta japi doren MWAH!

U sa mir po nina, nina hot
Pasha ropt nina hot
Do menime tpista nkok

Une du me kcy deri ort e vona
Jom me bad bi**hes nga tirona
Ti po don mu deh deri ort e vona
Thirri qikat shokt nga kosova

Po ku ke pas ti najhere naj Enc?!
Po ku ke pas ti najhere naj Benz??
Po ku ke pas ti najhere Real Friends!!
...no offence!

Pare me nejt me MWAH
Adrenalin edhe MWAH
Weed n makin me MWAH
Kur ta japi doren MWAH!
Enca
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/11/2019
Muzika: Mixey, Apollo & Enca
Teksti: Enca
Video Produksioni: MAX Production
Produksioni: Mixey


Enca - Mwah
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mwah".
3. Video është e këngës "Mwah", por nuk këndohet nga Enca.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

22
16

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Enca:


Komente 0