Më mbaj mend (për 1 muaj)


Enca, Zaza & Mixey - Amor

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Amor".
3. Video është e këngës "Amor", por nuk këndohet nga Enca, Zaza & Mixey.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Enca, Zaza & Mixey - Amor  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Video Produksioni:

Imagine Films

Produksioni:

Mixey

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Mixey

Më Shumë Nga

Zaza

24/01/2020

2020-01-24T17:02:43+00:00[Enca:]
Sa e pi't jam ahh... sa e pi't jam.

S'vyn mo fama, money dhe femnat
Kur mu m'ke larg, a je rehat?
Me ty, me ty, e mbyllun n'kafaz
tash pa ty, pa ty, e lire un jam

I'm not alone now
I'm out dancing in the club
thirrjet nuk i marr,
as telefonin nuk e hap

Aha... lejem ti, lejem ti, boy
Aha... lejem ti, lejem ti, boy
Mi amor, mi amor
mi amor, mi amor

[REF. Zaza:]
Mi amor, mi amor
mi amor, mi amor
Mi amor, mi amor
mi amor, mi amor

[Zaza:]
T'lutna falma, aman falma
Se n'zemer t'pata
Je t'aime alorem mua
Ndjenjat humben shishe,
ti gjithcka e prishe
yjet bashke tu i njeh
m'kujtohet hala

Sa mendova qe m'le
E jemja mthe qe ti je
Sa mendova qe m'le
Veq e jemja o zemer ti je

Aha... dujem ti, dujem ti, girl
Aha... dujem ti, dujem ti, girl
Mi amor, mi amor
Mi amor, mi amor

[REF. Zaza & Enca:]
Mi amor, mi amor
mi amor, mi amor
Mi amor, mi amor
mi amor, mi amor

Kartolina (4)

37
24
17
13

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Enca:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet