Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enca - Rakia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Hajde zemer ti ma thej
Un ta boj dhe ti ma kthen
Hajde zemer ti ma thej
Un ta boj dhe ma kthen

Un e dija
Kom met hit HARDER THAN RAKIA
Baby qysh t’nxen ty dashnia
Kom met hit Harder than Rakia

Listen up!
Jam tut ik me vrap
Jam te shoku jot i ngusht
Guess na jena me 1 shtrat
Listen up
Per ka*i mos mu kap!
Me fol me mu
Nuk e ki mo fat…

U kuku…
Sa keq per ty
S’je me ket femer,
S’i sheh mo kto sy
U kuku…
Sa keq per ty
S’je me ket zemer
S’mi sheh mo syt

Hajde zemer ti ma thej
Un ta boj dhe ti ma kthen
Hajde zemer ti ma thej
Un ta boj dhe ti ma kthen

Un e dija
Kom met hit HARDER THAN RAKIA
Baby qysh t’nxen ty dashnia
Kom met hit Harder than Rakia

My type is rich, classy and spicy
Amazing and pricey
Badass and Icy
Un e kom tripin qe per mu gjith po
Flasin
Me vete po plasin
Sjau dhojna rastin

Ta fali dhe 1 nat nat nat nat
Ta japi dhe 1 nat nat nat nat
E meriton dhe 1 nat nat nat nat
Ta japi dhe 1 nat nat nat nat
Enca
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/06/2021
Muzika: Enca
Teksti: Enca
Orkestrimi: RZON
Video Produksioni: Sekuencë
Choreography: Almenda Hoxha
Starring: Beart Rexhepi, Stefan StojanovicEnca - Rakia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rakia".
3. Video është e këngës "Rakia", por nuk këndohet nga Enca.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (3)

6
7
10

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Enca:


Komente 0