Më mbaj mend (për 1 muaj)

Endri Mallkuqi & Adi Sybardhi - Si Mafia Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Osht tu t`cmen ty xhelozia
e po sillesh krejt si fmia
jo jo nuk t`ka faj dashnia
kerko ndihm nga Perendia X2

REF

Thon sa her t`kam thon
xhelozia keq po t`bon
ti shum mir e din
je e vetmja n`syt e mi X2

Si mafia si mafia
anash t`vjen dhe FBIja
t`kam vu emrin ty TRITOLI
je ma keq se interpoli 2XFeaturing: Adi Sybardhi
Publikimi: 14/03/2021
Muzika: Endri Mallkuqi
Teksti: Endri Mallkuqi
Orkestrimi: Gert Manushi & Samuel Kodra
Video Produksioni: FRAME Pro
Violin: Ervin Gonxhi
Saz: Liri Ketit
Solo: Zani Loca
Bass: Valter Tafa
Prod.: Agm Records
Director: Don EnioMë Shumë Këngë Nga Endri Mallkuqi:


Komente 0


Endri Mallkuqi & Adi Sybardhi - Si Mafia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Mafia".
3. Video është e këngës "Si Mafia", por nuk këndohet nga Endri Mallkuqi & Adi Sybardhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.