Më mbaj mend (për 1 muaj)

Entela Zhula - Per Ty Kam Nevoje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Dhe nje ver kalon qdo gje rreth ndryshon pse tek mua ndodh qe akrepat ndalojn dhe nje yll ndriqon shkeputet mbet por jo gjithmon

dhe nje ver kalon tek un asgje sndryshon por e njejta ndjenj qe akoma pushton por nje yll humbet
fshihet dhe pergjon ka frik se mos te frikson

te lutem mos u fshih sdua te humbas pergjithni te lutem me sfido me thuaj dhe ti me do te lutem me lejo ne zemer te depertoj hmmmm per ty kam nevoj

te lutem mos u fshih sdua te humbas pergjithni te lutem me sfido me thuaj dhe ti me do te lutem me lejo ne zemer te depertoj .mmmm per ty kam nevoj

ooooooo

ne kte nat yjet dhe hena vallzojn lere veten te lir magjin ta shijojm ne kte nat yjet dhe hena na ftojn te dy endrren bashk ta jetojm

te lutem mos u fshih sdua te humbas pergjithni te lutem me sfido me thuaj dhe ti me do te lutem me lejo ne zemer te depertoj mmm per ty kam nevoj..

te lutem mos u fshih sdua te humbas pergjithni te lutem me sfido me thuaj dhe ti medo te lutem me lejo ne zemer te depertoj mmm per ty kam nevoooj ooo

shpirtin (****).dhe te me gjejsh aty...jemi ne te dy....kam nevoj per ty....

te lutem mos u fshih sdua te humbas pergjithni te lutem me sfido me thuaj dhe ti me edo te lutem me lejo ne zemer te depertooj mmm per ty kam nevoj

te lutem mos u fshih sdua te humbas pergjithni te lutem me sfido me thuaj dhe ti me do te lutem me lejo ne zemer te depertoj ...mmm per ty kam nevoj... ......per ty kam nevoj..........


Ky tekst u dërgua nga ElviraEntela Zhula
Publikimi: 04/12/2008
Festivali: Kënga Magjike 2008
Muzika: Entela Zhula
Teksti: Entela Zhula
Orkestrimi: Adrian Hila


Entela Zhula - Per Ty Kam Nevoje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty Kam Nevoje".
3. Video është e këngës "Per Ty Kam Nevoje", por nuk këndohet nga Entela Zhula.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Entela Zhula:


Komente 0