Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enxhi Nasufi - Infinit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Sa dua kohën t’a ndaloj
Sekondat mos t’i numëroj
Trishtimin e lash’ të shkoj
Zemra më tha të vazhdoj!
Do besoj tek vetja,
Ti beso tek jeta!

Do besoj te vetja për çdo dit’
Po filloj nga zero në infinit
Sonte jo s’do të ndalem
Bashkë mund t’i lëvizim malet
Ti beso tek jeta në çdo çast

Nesër mund të shkojm’ edhe më larg
Ska limit!
As kufi!

Dy sytë e tu më sollën sot
Një tjetër diell dhe horizont
Vrapoj tek ti dhe nëse rrëzohem
Ngrihem prap lart dhe nuk dorëzohem

Do besoj te vetja
Ti beso te jeta
Sonte jo s’do të ndalem
Bashkë mund ti lëvizim malet
Ti beso!

Ti beso tek jeta në çdo çast
Nesër mund të shkojmë edhe më larg
Ska limit!
As kufi!

Do besoj te vetja për çdo dit’
Po filloj nga zero në infinit
Sonte jo s’do të ndalem
Bashkë mund t’i lëvizim malet
Ti beso tek jeta në çdo çast

Nesër mund të shkojmë edhe më larg
Ska limit!
As kufi!


Enxhi Nasufi - Infinit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Infinit".
3. Video është e këngës "Infinit", por nuk këndohet nga Enxhi Nasufi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Enxhi Nasufi:


Komente 0