Më mbaj mend (për 1 muaj)

Epoka 94 - Familja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Rrugët e jetës
nuk janë aq të lehta
nuk janë të ëmbla
të vështira janë
Ajo që ka vlerë
është veq e vërteta
dashuri e pastër
e njerëzve që ke pranë

Ajo që më mbush plotë jetë
është familja dashuria e vërtetë
Nkëtë botë asgjē nuk ka rëndësi
si shtëpia e mbushur plotë fëmijë

Motiv i ditës
janë sytë e fēmijëve
përqafimi i tyre
është parajsë në tokē
lodhja nuk ndihet
kur unē jam pranē tyre
dua që kjo ndjenjë
të mos shuhet dot
Epoka 94
Publikimi: 12/08/2020
Teksti: Jehona Lumi


Epoka 94 - Familja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Familja".
3. Video është e këngës "Familja", por nuk këndohet nga Epoka 94.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Epoka 94:


Komente 0