TEKSTESHQIP

Era Gegaj
Zoti Krejt I Ka Pa
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zoti Krejt I Ka Pa" kënduar nga Era Gegaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Projekti lansohet tek audienca e gjerë i realizuar mjaft mirë edhe me anë të një videoklipi, i cili u publikua me datë 15 Tetor 2018. Kënga vjen me arranzhim në bashkëpunim nga Lulzim Kryeziu & Eroll Dogani.