Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eralda Jashari - Bija E Nanes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Bije e nanes bije
lumja une per ty
sa shpejt u rrite
sa çel e mshel syte

sa shpejt u rrite
sa çel e mshel syte

Njizet vjet i bona
kurr se kam mendu
se do t vjen nje dite
n tjeter shpi me shku

se do t vjen nje dite
n tjeter shpi me shku
Eralda Jashari
Publikimi: 24/11/2020
Muzika: Zani Loca
Orkestrimi: Samuel Kodra


Eralda Jashari - Bija E Nanes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bija E Nanes".
3. Video është e këngës "Bija E Nanes", por nuk këndohet nga Eralda Jashari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eralda Jashari:


Komente 0