TEKSTESHQIP

Eralda Jashari
Or Bylbyl Ka Fluturon / Gjith Diten Punojm
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Or Bylbyl Ka Fluturon / Gjith Diten Punojm" kënduar nga Eralda Jashari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këngën kanë punuar bashkarisht si orkestrues Zani Loca & Samuel Kodra.