Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eranda Libohova - Me Prit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Nuk njoh te vertete
Une fjalet do ti ndjek
Kjo mbremje nuk me flet
Diçka une kuptoj vete

Nese dua t'i harroj mendimet
Ne eto nete
Te dal nuk eshte e lehte
Ne breg te detit lagem

Nuk e pranoj
Kohen te kaloj
Veten harroj
Detin do kaloj

(refren)
Me prit se do t'gjej
Me prit se do t'gjej
Nuk e kam te lehte
Te shoh ne eto nete
(2 here)

Me prit se do te gjej
Une zerin ta degjoj
Kete nate s'e shqetesoj
Endrren qe po erkoj

LodhemÂ…
Nuk e di pse deshira s'ralizoj
Ne jete sakrifikoj
Dua te shoh une ty me prane

Nuk e pranoj
Kohen te kaloj
Veten harroj
Detin do kaloj

(Refreni)

(Nuk e kam te lehte)

Nuk e pranoj
Kohen te kaloj
Veten harroj
Detin do kaloj

(Refreni 4 here)
Eranda Libohova
Publikimi: 01/12/2001
Festivali: Festivali i 40-të në RTSH
Muzika: Genti Lako
Orkestrimi: Genti Lako


Eranda Libohova - Me Prit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Prit".
3. Video është e këngës "Me Prit", por nuk këndohet nga Eranda Libohova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eranda Libohova:


Komente 0