Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Eranda Libohova & Irma Libohova - Shi Bie Ne Tirane


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/03/2013

2013-03-31T12:31:30

Më Shumë Nga

Irma Libohova
Dielli humbi nen nje ledh
kur ti me the:
Eja me mua se te dua
ti vetem,eja me mua se te dua!!!

Shi bie ne Tirane
nga malli yne
edhe qielli qan
je i dehur nga pija
apo nga dashuria
ti ec...
por kembet nuk te mbajne(2 here).

Shi bie ne Tirane
si nen ombrelle
ti strukesh nen nje palme
gjysma ime mbeti
rrugeve te ketij qyteti
shi bie ne Tirane

(2 here)....
Sa shume u lagem e s'ikem
sa shume u endem e s'ikem
harruam ditet dhe vitet
a eshte kjo dashuria????

Ref:Shi bie ne Tirane...


Më Shumë Këngë Nga Eranda Libohova:

Më Shumë...