A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Irma Libohova

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  120
  • Origin:
  • Tiranë 
  • Age:
  • 60
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Irma Libohova is a very famous singer of Pop, Modern Traditional & Easy Listening music. Irma Libohova, këngëtarja cila jeton tek publiku me këngët e saj jo vetëm në skenat e festivaleve të këngës në RTSH ndër vite, por dhe në skena të tjera, vijon të jetë në qendër të vëmendjes për krijimtarinë e saj. Zëri i vlerësuar mes një brezi artistësh që i dhanë shumë skenës së muzikës shqiptare ndër vite, këngëtarja Irma Libohova, pohon se ishin krijime muzikore të thjeshta, të këndshme, përshtatur edhe me cilësitë vokale të këngëtarëve. Ajo...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Eranda Libohova

(Her sister)

Instagram

Account

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts

Pranga Malli (2010)

Preke Hunden (2006)

Mollaxhiu (2003)

Napoloni (2000)

23...53 (1997)

Albanian Radiotelevision (1991)

Shamia E Beqarit

Arvanitase


» Add A Song »

Hoje-Hoje
Zgjodha Njerine
Ke Do Doje Ti
Peng
Tango Dashurie
Nje Jete Me Ty
Kavash Kavash
Stop
Helmimet Ne Kosov
Bekimi I Nënës


Related Artists:

Inva Mula

Elsa Lila

Arta Bajrami

Parashqevi Simaku

Anjeza Shahini

Edona Llalloshi

Ledina Çelo

Ava Max

Gjyste Vulaj

Ganimete Abazi (Ganja)


Tags: Irma Libohova, Motrat Libohova

Irma Libohova in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019