Audio

Eranda Libohova - Ah Sikur Ta Dish


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/10/2013

2013-10-05T15:47:51

Këngë e albumit:

"Harrakate (4 Stinet)"
(Ty nuk te dua pran, se jet me ty nuk kam ..
Dhe pse te kam xhan).

Nuk di te fitosh ti shpirt nje zemer, zemer pa ty jam, nuk di te rrembesh ti shpirt nje puthje, puthja jote sjam, nuk di te jetosh ti shpirt per vete, fjalet nuk te lan, nuk di te kerkosh ti shpirt nje falje, dhe pse une ste fal.

(x6)(Ah sikur ta dish (se vetem jam) Ah dua te shkoj (asgje nuk kam)

Ty nuk te dua pran se jet me ty nuk kam, do rri vetem pa ty dhe pse te kam xhan.


Ky tekst u dërgua nga  laura
Më Shumë Këngë Nga Eranda Libohova:

Më Shumë...