Më mbaj mend (për 1 muaj)


Eranda Libohova & Fitnete Rexha - Mun Aty Te Shtatë Zymbylat

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mun Aty Te Shtatë Zymbylat".
3. Video është e këngës "Mun Aty Te Shtatë Zymbylat", por nuk këndohet nga Eranda Libohova & Fitnete Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Eranda Libohova & Fitnete Rexha - Mun Aty Te Shtatë Zymbylat  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Fitnete Rexha

25/01/2015

2015-01-25T12:44:52+00:00Fitnetja...
Mun aty ke shtate zymbylat
Ku kendojshin o te shtate bylbylat
Aman aman e aman e
Eranda...
Ku kendojshin o te shtate prej nji here
Ata dimnin ata dimnin e bojshin vere
Hejhej hej aman

Ref...x2 sebashku...
Neper fusha te barit o
Bylbyl o
O ne lule t'beharit o
Bylbyl o

Eranda...
çeshte goca qe rri mbas dere
çti besh kryn o more pash esmere
Aman aman e aman e
Fitnetja...
Esmerja more sa me pa mue
Uli kryte uli kryte tu mendue
Hej hej hej aman

Ref...x2 sebashku...
Neper fusha te barit o
Bylbyl o
O ne lule t'beharit o
Bylbyl o

Sebashku...
Mun aty more naten e
Ku çelin o zymbylat vete
Aman aman e aman e
Ku çelin o zymbylat vete
Bojshin hije bojshin hije mor per dy vete

Ref...x2 sebashku...
Neper fusha te barit o
Bylbyl o
O ne lule t'beharit o
Bylbyl o


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Eranda Libohova:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet