Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ergest Lapi - Xhan Xhan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Strofa 1
Kalon me naze
Zemren ma plase
Perpara meje
Koken pak ktheje

Kalon me naze zemren ma plase
Luan me mua
Nje fjal
Sma thuaa

Ref
Ti moj Xhan xhan xhan
Hajde ti me bej derman
Ti moj xhan xhan xhan
Po te lutem moj aman. X2

Strofa 2
Shikimi Yt
Vec provokon
Pasha dy syt
Ah sa me mundon. X2

Ref...


Ky tekst u dërgua nga GestiErgest Lapi
Publikimi: 02/07/2021
Muzika: Mario Bregu & Ergest Lapi
Teksti: Ergest Lapi
Video Produksioni: Malespi Pro
Klarinete Alban Berati
Fizarmonike Mario Marku
Mg ProductionErgest Lapi - Xhan Xhan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhan Xhan".
3. Video është e këngës "Xhan Xhan", por nuk këndohet nga Ergest Lapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ergest Lapi:


Komente 0