Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ergest Lapi, Mario Bregu, Alban Berati & Ervis Kasemi - Sy Larushe 2 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Aman aman aman
Ti sy Larushe
Zemren telash ma fute
Me ke ber magji
Sy moj Sy Larushe tiii

aman Sy Larushe
Ne telash na fute
Te kam par ne ender moj
E veshur si nuse

Me ke ber magji
Sylarushe ti
Me ato baluke moj
Hidhe vallen ti

Aman shkove
Mbushe ti uj ne krua
Nje pik ti sma dhe mua
Me ke ber magji sy koh sy larushe tii


Ky tekst u dërgua nga GestiErgest Lapi & Mario Bregu
Publikimi: 06/10/2021
Muzika: Mario Bregu
Teksti: Ergest Lapi
Video Produksioni: Malespi Pro
Klarinete: Ervis Kasemi & Alban Berati
Ney: Mandi Xhambazi
Kitare: Shkelqim Dule
Mg ProductionErgest Lapi, Mario Bregu, Alban Berati & Ervis Kasemi - Sy Larushe 2
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sy Larushe 2".
3. Video është e këngës "Sy Larushe 2", por nuk këndohet nga Ergest Lapi, Mario Bregu, Alban Berati & Ervis Kasemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ergest Lapi:


Komente 1