Më mbaj mend (për 1 muaj)


Erik Lloshi - Zhgënjimin Kisha

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zhgënjimin Kisha".
3. Video është e këngës "Zhgënjimin Kisha", por nuk këndohet nga Erik Lloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Erik Lloshi - Zhgënjimin Kisha  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  25

Muzika & Teksti:

Erik Lloshi

Orkestrimi:

Enis Mullaj

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2019

Komente

Asnjë Koment

01/09/2019

2019-08-31T23:00:00+00:00E di
sa do doja une,
Sa do doje ti,
Dhe prape ne heshtim.
Te dhashe une zhurme,
Veç zhurme dhe jo burrni,
Vetem pasiguri, drejtimin s'kisha.

REF.:
Arrita ne nje pike une duke qare
Aty ku edhe mendja s'ma kish marre.
Pa dashuri, pa shoqni, mbeta vetem.
Dhe zgjata doren fort per ta rimarre,
Ate qe vet e ngrita zvarre, zvarre
Ne thellesi, nuk di, s'e si.

Erdhe ti,
ne jeten time rri,
Pa e ditur se,
Pa gjak un isha.
Une porsi nje femi,
S'te fala dashuri,
Zhgenjimin kisha

Oo... zhgenjimin kisha
Femi un isha
Ooo... zhgjenjimin kisha
Femi un isha...

REF.:
Arrita ne nje pike une duke qare
Aty ku edhe mendja s'ma kish marre.
Pa dashuri, pa shoqni, mbeta vetem.
Dhe zgjata doren fort per ta rimarre,
Ate qe vet e ngrita zvarre, zvarre,
ne thellesi, nuk di, s'e si.


Ky tekst u dërgua nga Albana
Më Shumë Këngë Nga Erik Lloshi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet