A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Erjon Korini - Te Dashuruar


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/04/2005

2005-04-17T00:00:00

Arrangement:

Adrian Hila

Song from the album:

"Te Dashuruar"

Participating in

Top Fest 2


Aia ia ia ia ia, aia ia ia
Une dhe ti te dashuruar
Aia ia ia ia ia,aia ia ia
Une dhe ti te dashuruar
Aia ia ia ia ia, aia ia ia
Dhe ata cmendur ne rim zgiuar

2x
Vetem ti me kupton
Jeten time ndrushon
Dhe ben ta jetoj une dashurin
Vetem ti me rri pran
Zemre time e ndan
Dhe ben qe ta njoh une lumturin

Aia ia ia ia ia, aia ia ia
Une dhe ti te dashuruar
Aia ia ia ia ia ,aia ia ia
Dhe nata cmendur ne rim zgjuar
Aia ia ia ia ia, aia ia ia
Ne endra neve kemi humbur
Aia ia ia ia ia, aia ia ia
S vetem ti me ben te lumtur.....


Lyrics submited by Maria
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019