A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ermal Fejzullahu - Per Nje Dashuri (2004)

Ermal Fejzullahu - Pse Me Ike (2005)

Ermal Fejzullahu - Veq Ty Nuk Te Kam (2007)

Ermal Fejzullahu - Ti Prit Edhe Pak (2008)

Ermal Fejzullahu - Krejt Po Sillet (2009)

Ermal Fejzullahu - Per Disponimin Tuaj (2011)

Dërgo një album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019