Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Ermal Fejzullahu - Te Pres Me Mall  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

07/11/2011

2011-11-07T15:08:26

Këngë e albumit:

"Balada Dashurie"
Endrra ime udheton atje ku kam haLL,
per cdo mbremje me shqetson Flak po don mem dal.
te takova kete ver dhe kaluam bashk me premtove dashurin mua ne Cdo qast..

Veq ne enderr tash me vjen emrin pershperis ,ike me shiun ne Gusht mendove se dot vish. PO nga ti skam asnje lajm asnje tvetmen fjal Donse vera ka kalu "Te kujtoj me maLL"

Tash kur dimri po afron dhe era po fryn kujtoj veren qe kaloj dite qe me nuk vin.
te takova kete ver dhe kaluam bashk me premtove dashurin mua ne Cdo qast..

3x--
Veq ne enderr tash me vjen emrin pershperis ,ike me shiun ne Gusht mendove se dot vish. PO nga ti skam asnje lajm asnje tvetmen fjal Donse vera ka kalu "Te kujtoj me maLL"


Ky tekst u dërgua nga Adelina Rama
Më Shumë Këngë Nga Ermal Fejzullahu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet