A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Ermal Fejzullahu - Intrigante


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  30

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Jetoj Kuq E Zi"

Këngë e albumit:

"Per Disponimin Tuaj"


x2
Dikur me thoje shum te dua
Me fjale te embla me vrave mua
Sa intrigante mu tregove
Duke me puthur
Ti me mashtove

REf..x2
Ti se kupton s'eshte dashuria
Kerkon te luash sikur femija
Lotet e tua skan me vlere
Kerkon t'me puthesh edhe njeher

x2
Dikur me thoje shum te dua
Me fjale te embla me vrave mua
Sa intrigante mu tregove
Duke me puthur
Ti me mashtove

REf..x2
Ti se kupton s'eshte dashuria
Kerkon te luash sikur femija
Lotet e tua skan me vlere
Kerkon t'me puthesh edhe njeher

Dikur me thoje shum te dua
Me fjale te embla me vrave mua
Sa intrigante mu tregove
Duke me puthur
Ti me mashtove


Ky tekst u dërgua nga  Ado2011
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019