Më mbaj mend (për 1 muaj)

Monda - Zemren Ma More Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Zemren ti ma more ti ma more
Zemren ti ma more ti ma more
Po ti spate dashni ti pate role
Jo nuk pate vepra veq i fole 2x

Idi idiot ti je
Nloja tua nskena tua ti je vre
Premtime dhe ti dashnin kurr ti pa e ndjeh
Zemren tem e more ngrusht e bone dhe
Fjalt e mija me tngushllu ti mo si ke
By the way, btw, btw
Kur ty tdeshta ti per mu aty nuk ke
Kohen kthe kohen kthe kohen kthe

Pse po shitesh mafioz e pran meje je papak
Zemra mo nuk o tu tndje jo me tdasht se ki at fat
E shum po ma lun xhelozin kur ti jo nuk em ki ngat
Qa po don ti mo kontak takt
Oh

Zemren ti ma more ti ma more
Zemren ti ma more ti ma more
Po ti spate dashni ti pate role
Jo nuk pate vepra veq i fole 2x

Baby a je nveti se spe shoh qe je nveti
Ke thon ndryshoj po ty un stbesova
Ke thon ndryshoj po ty un stbesova

E di qe sja vlejti dashnin me ty sja vlejti
Ndryshe me pa me ty un menova
Ndryshe me pas me ty un menova 2x
Ermonda
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/04/2021
Video Produksioni: XL Films
Produksioni: Zzap And Chriss


Monda - Zemren Ma More
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemren Ma More".
3. Video është e këngës "Zemren Ma More", por nuk këndohet nga Monda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 1