Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erolld Belegu - Një Mijë Fjalë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Shpirti im
Jo s'mund t’rri pa u shprehë
S’e kam aq të lehtë
Zemra fort po m rreh’

kam një mijë fjalë
Për ty
Një mijë fjalë
Për ne të dy
Po kur t’kam pranë
Çfarë të të them më parë

Veç t’du, çdo ditë e më shumë ty
Rri me mu, t’paktën sonte ti mos ik
Se të du, N'sy ma sheh gëzimin
Të kam këtu, me ta fal ty shpirtin

Sytë po më qeshin
Sikur të isha fëmijë
Përhumbem në ëndrra
Gjithmonë me mendjen te ti

kam një mijë fjale
Për ty
Një mijë fjalë
Për ne të dy
Po Kur t’kam pranë
Çfarë të të them më parë

Veç të du, çdo ditë e më shumë ty
Rri me mu, të paktën sonte ti mos ik
Se të du, Në sy ma sheh gëzimin
Të kam këtu, me ta fal ty shpirtin
Erolld Belegu
Publikimi: 13/05/2022
Teksti: Dren Abazi
Produksioni: Florent Boshnjaku


Erolld Belegu - Një Mijë Fjalë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Një Mijë Fjalë".
3. Video është e këngës "Një Mijë Fjalë", por nuk këndohet nga Erolld Belegu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0